Wat bieden wij?

Hoe werkt het?

Aangesloten touroperators

Hoe werkt het?

Aanmelden

Inloggen

Welkom (home)

Bestuur

Laatste nieuws

Contact








Op dit moment zijn 286 touroperators actief aangesloten bij het Garantiefonds GGTO:

1553 4Aviation www.4aviation.nl
1530 60plusEndus www.60plusendus.nl
1278 Active Adventure www.activeadventure.nl
1318 Adriatic Adventure www.adriaticvakanties.nl
1464 Africa Wildlife Safaris www.africawildlifesafaris.nl
1316 African Travels www.africantravels.com
1520 Afsaneh Travel www.afsanehtravel.nl
1407 Aladin Travel www.aladintravel.nl
1393 America www.americastentlodges.nl
1460 Amsterdam Receptive www.amsterdamreceptive.nl
1478 ArcticMarathon www.arcticmarathon.nl
1239 Argantravel www.argantravel.nl
1509 Art Nouveau Travel www.artnouveautravel.nl
1317 Arvy Recreational Vehicles www.arvy.nl
1385 Asociacion Ibero-Americana Eindhoven www.aie-eindhoven.nl
1258 Atlas Promotion Tours www.atlas-mountainbiking.com
1481 Atma Reizen www.atma-reizen.nl
1415 Authentic Golf www.authentic.golf
1307 Authentic Italia www.authentic-italia.nl
1505 Ayurvedica Reizen www.ayurvedicareizen.nl
1533 Azzies African Safaris www.azziesafricansafaris.com
1229 Baltic Ferries www.balticferries.nl
1222 Battuta Reizen www.battuta-reizen.nl
1324 BDL Grouptravel www.bdl-grouptravel.nl
1451 Beachcamp-France www.brunottibeachcamp.nl
1519 Becker & Egbers www.becker-egbers.nl
1276 Beckers Groepsreizen www.beckers-groepsreizen.nl
1357 Big Foot Vakantiereizen www.big-foot.nl
1524 Bijzonderafrika.nl www.bijzonderafrika.nl
1214 Birding Breaks www.birdingbreaks.nl
1288 Birwa Tours www.birwa.nl
1469 Blindfold Surprise Travel www.blindfoldtravel.com
1225 Blini Reizen www.blinireizen.nl
1212 Blue Elephant www.blue-elephant.nl
1531 Bold Travel www.bold.travel
1465 Brands Love People www.brandslovepeople.nl
1277 Brendafrica Travels www.brendafrica.com
1391 Budget Safari www.budget-safari.nl
1365 Bush Call Safaris www.bushcalls.com
1545 Bushlife Experiences www.bushlife.nl
1457 Caracara Travel www.caracaratravel.com
1299 Centraal-Azie Reizen www.centraalaziereizen.nl
1369 Charlie's Travels www.charlies-travels.com
1351 Chic Voyage www.chicvoyage.nl
1345 Classic Travel Agency www.classictravel.agency
1310 Clips Mallorca Cycling www.mallorcacycling.nl
1507 Cloud9 Travel www.cloud9travel.nl
1370 Cordes Travel www.cordestravel.nl
1210 Corfu Vakanties www.corfuvakanties.nl
1482 Cosse Camper Adventure www.cossecamperadventure.com
1302 Costa Rica Vakantie www.costaricavakantie.nl
1218 County Hike reizen www.countyhike.nl
1204 Creativ Eventz www.creativ-eventz.nl
1378 Cuba4all Reizen www.cuba4allreizen.nl
1206 Cumlaude Travel www.cumlaudetravel.nl
1358 Cycle to Explore www.cycle2explore.nl
1337 D Travellers Holland www.dtravellers.nl
1408 Dari Java www.dari-java.nl
1240 DesertJoy www.desertjoy.nl
1547 Discover the Light Travel & Photography www.dtl-travelphotography.com
1356 Dodok Spelreizen www.dodokspelreizen.nl
1512 Doingoood www.vrijwilligerswerk-afrika.nl
1243 DP Reizen www.dp-reizen.nl
1475 Dream Trails Off Road Adventures www.dreamtrails.nl
1298 Droomreis Tanzania www.droomreistanzania.nl
1281 Earth Tracks www.earthtracks.nl
1223 East European Travels www.e-e-t.nl
1550 Echt Rusland Reisbureau www.echtrusland.nl
1396 Eef Travel www.eeftravel.com
1374 Eshi Eco Travel www.eshitravel.nl
1263 Eternity Travel www.naaregypte.nl
1308 European Car Adventures www.thecannonballrun.nl
1538 Eventoir www.eventoir.com
1400 Explore Latin America www.exploringcolombia.com
1375 Eye4Cycling www.eye4cycling.com
1338 Fietsavontuur.net www.fietsavontuur.net
1250 Filitravel www.filitravel.nl
1458 For All Reasons www.forallreasons.nl
1485 Fotografie-Reizen.nl www.fotografie-reizen.nl
1476 Fox Trips www.foxtrips.nl
1417 FP Academy www.fpacademy.nl
1410 Frans Henk Hoekstra www.franshenkhoekstra.nl
1326 Fruhstuk www.fruhstuk.nl
1521 Fundisa Weddings www.fundisa-weddings.nl
1521 Fundisa Weddings www.trouweninzuidafrika.nl
1444 Ga mee naar India www.gameenaarindia.nl
1471 Ga-Afrika www.ga-afrika.nl
1304 Ghanta Projecten www.vajra.nl
1551 Giggling Bamboo Travel www.gigglingbambootravel.nl
1506 Global Cyclist www.globalcyclist.nl
1330 Go Indonesia www.go-indonesia.nl
1360 Go North www.go-north.nl
1408 Go-Asia www.go-asia.nl
1423 GoBotswana.nl www.gobotswana.nl
1548 GoLapland www.golapland.nl
1511 Golden Travel & Cruises www.goldentravel.nl
1252 Golf2Golf Travel & Events www.golf2golf.nl
1292 Golfarrangementje.nl www.golfarrangementje.nl
1221 Golfreizen.nu www.golfreizen.nu
1321 Gomagma Avontuurlijke Reizen www.gomagma.nl
1423 GoNamibie.nl www.gonamibie.nl
1539 Good Safari www.goodsafari.nl
1423 GoOeganda.nl www.gooeganda.nl
1423 GoSouthafrica.nl www.gosouthafrica.nl
1423 GoZimbabwe.nl www.gozimbabwe.nl
1261 Grandioos Afrika www.grandioosafrika.nl
1472 Grassrootz Adventures www.grassrootzuganda.com
1517 Grazia Italia www.graziaitalia.nl
1487 Headliner Travel www.headlinertravel.nl
1418 Health Education www.healtheducation.nl
1355 Heart of Argentina Travel www.heart-of-argentina-travel.nl
1257 Hemingstone Travel www.hemingstonetravel.com
1522 Het Frankrijk Huis www.frankrijkhuis.nl
1366 Het Licht - Spirituele Reizen www.het-licht.net
1440 Horse Photo Experience www.horsephotoexperience.com
1430 Hotelschip "Ali-B2" www.ali-b2.nl
1398 Huwelijksreis.Travel www.huwelijksreis.travel
1503 iDrive 4x4 www.idrive4x4.com
1387 Il Ubuntu Travel www.ilubuntutravel.nl
1490 In2Travels www.interweddings.nl
1552 IndoHolland Tours www.indohollandtours.com
1376 Indotracks www.indotracks.nl
1231 Inezia Tours www.ineziatours.nl
1271 Israel Idoed Reizen www.israelidoedreizen.nl
1320 Jacobos Prive Villa www.jacobos.nl
1477 Jojamis www.jojamis-yogavakantie.nl
1340 Kaaiman Reizen www.kaaimanreizen.nl
1213 Kage Travel www.kagetravel.nl
1319 Kaukasus Plus reizen www.kaukasusplus.nl
1299 Kazachstan Specialist www.kazachstanreizen.nl
1497 Kazinga Tours www.kazingatours.com
1362 Khuduga Botswana Self Drives www.khudugabotswanaselfdrives.com
1289 KNNV www.knnv.nl
1456 KoreaReizen www.koreareizen.com
1542 Korevaer Zeilevenementen www.korevaer.nl
1462 KS Travel www.completevoetbalreis.nl
1230 Latitude withStyle www.withstyle.nl
1544 LAZOA Travel www.lazoatravel.nl
1228 Leon Reizen www.leonreizen.nl
1498 Like2Travel www.makorreizen.nl
1492 Lin Jie www.lin-jie.eu
1459 Lingo Tours www.lingo-tours.com
1436 Linker Africa Tours www.africatours.nl
1388 Live to See Africa www.livetoseeafrica.com
1232 Loopend Vuurtje www.loopendvuurtje.nl
1309 LRP Reizen www.lrpreizen.nl
1413 Lustrumfiesta www.lustrumfiesta.nl
1424 Luxury Trips www.avilabeachhotelcuracao.nl
1424 Luxury Trips www.betaalbaararuba.nl
1424 Luxury Trips www.lionsdivehotelcuracao.nl
1424 Luxury Trips www.morenaresortcuracao.nl
1336 Magical Tours www.magicaltours-vakantie.nl
1377 Majestueus Marokko www.majestueusmarokko.nl
1306 Malika Travel www.malikatravel.nl
1420 Malta Holland Foundation www.malta-hollandfoundation.org
1461 Manders Travel www.manderstravel.nl
1434 Mango Travel www.mangotravel.nl
1491 Mari Mari Travel www.marimaritravel.com
1321 Marvell Travel www.marvelltravel.nl
1453 Mavi Travel www.mavitravel.nl
1437 Maya Travel www.mayatravel.nl
1266 Mayke Tours www.mayketours.nl
1435 Meeting & Convention Travel www.mc-travel.nl
1273 Mi Cuba www.micuba.nl
1467 Mi Cuento Reizen www.micuento-reizen.nl
1335 Michel Verrast www.michelverrast.nl
1265 Milorho Travel www.milorhotravel.nl
1344 Mister Valencia www.hockeyinvalencia.com
1344 Mister Valencia www.mistervalencia.com
1333 Moezel Reizen www.moezel-reizen.nl
1221 Mondia Travel bv www.mondiatravel.com
1402 Mooi Achterhoek Wandelvakanties www.mooi-achterhoek.nl
1452 Mooie besede www.mijnslovenie.com
1452 Mooie besede www.mijnkroatie.com
1205 Motor Trails www.motortrails.nl
1443 Motortours www.motortours.nl
1237 Mozaiek Reizen www.mozaiekreizen.nl
1205 Music Trails www.musictrails.nl
1473 My Tours in Africa www.mytoursinafrica.nl
1534 MyIncentive www.myincentive.nl
1379 NaarIran www.naariran.nl
1343 Native & Green www.nativeandgreen.nl
1254 Natuurlijk Reizen www.natuurlijkreizen.nl
1332 NautiSail www.nautisail.nl
1313 Neema Tours www.neematours.nl
1431 Ni Hao Helan www.nihaohelan.nl
1474 NoBeach www.nobeach-reizen.nl
1244 Nordic Vision www.fotoreizen.net
1244 Nordic Vision www.nordicvision.nl
1494 OBZ Vakanties www.obzvakanties.nl
1305 Ocean Legends Tours www.oceanlegendstours.com
1299 Oezbekistan Reizen www.oezbekistanreizen.nl
1246 Olaf Reizen www.olafreizen.nl
1219 ON Travel www.ontravel.nl
1390 opDroomreis.nu www.opdroomreis.nu
1449 Orpheus Reizen www.orpheusreizen.nl
1529 OuderAlleen. www.ouderalleen.nl
1287 P.C.H. Reizen www.parsaban.nl
1238 Paardrijvakantiesinspanje www.paardrijvakantiesinspanje.nl
1368 Particolare vakanties www.particolarevakanties.nl
1508 Peach Travels www.peachtravels.com
1508 Peach Travels www.peachtravelingschool.com
1541 Pegasus Events www.pegasusevents.nl
1248 Pelgrimsroutes.nl www.pelgrimroutes.nl
1532 Peri Peri Reizen www.periperireizen.nl
1441 Perziana www.perziana.com
1397 Photo-Moments www.photo-moments.nl
1466 Piter Reizen www.piterreizen.nl
1493 Planet Downunder www.planetdownunder.com
1231 PolarXl www.polarxl.nl
1325 Portakal Toerisme Nederland BV www.portakal.nl
1537 PPeople www.p-people.nl
1227 Puffin Travel www.whisky-reis.nl
1227 Puffin Travel www.rondreizen-ijsland.nl
1268 Pure Latin America www.purelatinamerica.com
1354 Puur Azie www.puurazie.nl
1425 Puur Kroatie www.puurkroatie.nl
1488 Race Experience www.rac33xperience.nl
1382 Rebecca Adventure Travel www.rebeccaadventuretravel.com
1401 Reisadvies Zuid-Afrika www.reisadvieszuidafrika.nl
1341 Reisbrigade www.reisbrigade.nl
1427 Reisburo Vakantie en Zorg www.reisburovakantieenzorg.nl
1416 Reishuis.nl www.reishuis.nl
1438 Reisvriend www.reisvriend.com
1495 Reizen voor Focus www.reizenvoorfocus.nl
1353 Road Trip Safaris www.roadtripsafaris.com
1363 RondreizenPeru www.rondreizenperu.com
1389 Roth Spark Travel www.rothsparktravel.nl
1371 Rothkrantz Reizen www.rothkrantz-reizen.nl
1421 RV Sportreizen www.rvsportreizen.nl
1280 S&S Reizen www.sens-reizen.nl
1479 Safari Design www.safaridesign.nl
1267 Saffraan Reizen www.saffraanreizen.nl
1342 Sajet Special Tours & Travel www.sajetspecials.nl
1342 Sajet Specials www.sajetspecials.nl
1525 Salem Reizen www.salemreizen.nl
1422 Schotland op Maat www.schotlandopmaat.nl
1291 ShapShap Travel Group www.goedkopeafrikareizen.nl
1291 ShapShap Travel Group www.shapshapreizen.nl
1411 Sherpa Reizen www.sherpareizen.nl
1447 Siebelink www.mentornatuurfotografie.nl
1454 Sigarenreizen www.sigarenreizen.nl
1203 Simi Reizen www.simi-reizen.nl
1270 Singha Reizen www.singhareizen.nl
1217 singles Enzo www.singlesenzo.nl
1546 Sjakzeilreizen www.kaat-mossel.com
1372 Skiland www.skikamp.nl
1523 SkiMaquis www.skimaquis.nl
1543 So Incentive www.soincentive.nl
1404 Sri Lanka op Reis www.srilankaopreis.nl
1285 Steunpunt Reizen www.steunpuntreizen.nl
1445 Stichting Goeie Reis! www.goeie-reis.nl
1470 Stichting Klavervier www.stichtingklavervier.nl
1489 Stichting Poldermaat voor begeleide vakanties www.vakantiesmetbegeleiding.nl
1284 Stichting Vogelreizen www.stichtingvogelreizen.nl
1300 Suikerbossie Africa Travel www.suikerbossie.nl
1395 SurfaWhile www.surfawhile.com
1515 Surprice Travel www.surprice-travel.com
1236 SWS Travel www.swstravel.nl
1405 Tanzanian Safaris www.makasatanzania.com
1439 TAO Japan Specialist www.japan.nl
1311 Tejeda Travel www.tejedatravel.com
1367 Tendens Vakanties www.tendensvakanties.nl
1312 TerraMundo www.terramundo.nl
1463 That Motortours www.thatmotorreizen.nl
1381 Tiantan www.tiantan.nl
1347 Tight Lines Visreizen www.tightlines.nl
1514 ToenToer www.toentoer.nl
1409 Tokodrama www.tokodrama.nl
1502 Tot hier en verder www.tothierenverder.nl
1282 Tourquaz Travel www.bluecruiseturkije.nl
1256 Training & Travel www.trainingentravel.nl
1513 Training Camp Connects www.trainingcampconnects.nl
1510 Travel Happiness Company www.travelhappinesscompany.nl
1315 Travel in Luxury www.travelinluxury.nl
1483 Travel Magical Morocco www.travel-magical-morocco.com
1328 Travel Nepal www.travelnepal.nl
1227 Travel4reasons www.travel4reasons.nl
1359 TravelMood www.travelmood.nl
1361 TravelPa www.travelpa.nl
1499 Travelsuriname www.travelsuriname.nl
1406 Travelydays www.travelydays.com
1346 Tsara Travel www.tsaratravel.nl
1281 Turkije Natuurlijk www.turkijenatuurlijk.nl
1301 Tusk Force www.afrika-safaris.nl
1279 Undiscovered www.undiscovered.nl
1429 Unico Travel www.unicotravel.com
1501 Uyuni Travels www.uyunitravels.com
1428 Vakantieportugal.nl www.vakantieportugal.nl
1419 Vasco Mysterytravel www.vascomysterytravel.nl
1535 Visreis.nl www.visreis.nl
1380 Viva Velo www.vivavelo.nl
1528 VoetbalOnTour www.voetbalontour.nl
1468 VON Cultuurreizen www.voncultuurreizen.nl
1486 Wandelen Marokko www.wandelenmarokko.nl
1217 WandelenEnzo www.wandelenenzo.nl
1262 WandelVakantie www.wandelvakanties.com
1455 Wedru Thematische Cultuurreizen www.wedru.nl
1226 West Algarve Golf www.west-algarvegolf.com
1549 Wigwam www.wigwam.travel
1242 Wild Times www.wildtimessafaris.com
1383 Wind Horse Tours www.windhorsetours.nl
1223 Wine & Dine Travels www.winedinetravels.nl
1299 Wit-Rusland Reizen www.wit-ruslandreizen.nl
1220 Wolverine Avontuurlijke reizen www.wolverineavontuurlijkereizen.nl
1548 WYT Incentive Travel & Events www.wyt.nl
1526 Xcentive www.xcentive.nl
1527 Xclusive Travel www.xclusivebarbados.com
1527 Xclusive Travel www.xclusive.travel
1527 Xclusive Travel www.xclusivevillas.com
1504 Yoga Planet www.yogaplanet.nl
1432 Young Travel Company www.youngtravelcompany.nl
1540 Your Planet www.yourplanettravel.nl
1207 Zimba Safaris www.zimbasafaris.com
1249 Zonnig Zeilen www.zonnigzeilen.nl
1496 Zorgeloosreizen www.zorgeloosreizen.com

Mocht uw touroperator wel ons logo voeren, maar niet in deze lijst staan, dan voert zij ten onrechte onze garantieregeling. Graag ontvangen wij daar dan melding van.